Oferty pracy

Kierowców ciężarówek C+E -Niemcy

Dla naszego Niemieckiego klienta poszukujemy Kierowców ciężarówek C+E bez znajomość języka obcego   miejscowości Böblingen/ Stuttgart.

Obowiązki:

przewóz części między fabryką a magazynem (krótkie trasy pokonywane pare razy dziennie) 8 h

uczestniczenie w kursie języka niemieckiego - 2 razy w tygodniu (1,5 godziny) - kurs jest opłacony przez nas

Wymagania:

prawo jazdy C+E

uprawnienia na przewóz osób i rzeczy (kod 95)

karta kierowcy

gotowość do podjęcia nauki języka niemieckiego

Oferujemy:

Wynagrodzenie: 1800-1900 Euro netto

Rodzaj pracy: pełen etat / od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na adres
biuro@logisticservice.eu Zapraszam Do obejrzenia naszej Strony Internetowowej www.logisticservice.eu Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku

  • Logistic Service Recruitment,
    Tomasz Małecki
    Poznańska 30/1
    63-004 Tulce
  • NIP 777-283-40-74
    REGON: 367691267

Email:biuro@logisticservice.eu
t.malecki@logisticservice.eu

Telefon: zadzwoń:
[48] 797 625 861