Oferty pracy

Pracowników Magazynu - Niemcy - Singen

Logistic Service Recrutiment jest agencja pracy wpisana na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr.16888 wydana przez Marszałka województwa Wielkopolskiego.

Dla naszego Niemieckiego klienta poszukujemy Pracowników Magazynu  w miejscowości Singen bez  znajomosci języka niemieckiego

Obowiązki
- Komisjowanie Towarów ,przepakowanie towarów i przygotowywanie towaru do wysyłki

Wymagania
-Rok doświadczenia jako pracownik zbierania zamówień lub Komisjonowania Towarów
Oferujemy
Wynagrodzenie 1400euro netto
Zakwaterowanie
Pakiet pracowniczy
Rodzaj pracy Pełen etat praca od zaraz
Ubezpieczenie
Odzież ochronna do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na adres

biuro@logisticservice.eu Zapraszam Do obejrzenia naszej Strony Internetowowej www.logisticservice.eu Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku

  • Logistic Service Recruitment,
    Tomasz Małecki
    Poznańska 30/1
    63-004 Tulce
  • NIP 777-283-40-74
    REGON: 367691267

Email:biuro@logisticservice.eu
t.malecki@logisticservice.eu

Telefon: zadzwoń:
[48] 797 625 861