Oferty pracy

Operator Żurawia Wieżowego -Niemcy

Dla naszego Niemieckiego klienta poszukujemy mężczyzn do pracy przy obsłudze Żurawia Wieżowego W Rejonie Ingolstadt

Opis stanowiska pracy
Prowadzenie Żurawia Wieżowego z pilotem i bez niego
Obsługa wirnikòw górnych i dolnych
Pomoc przy konserwacji Żurawia lub konstrukcji dźwigu
Ogólne prace konserwacyjne i naprawcze
Pomoc w pracy na budowie

Twój profil
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
Ukończona szkolenie jako operator dźwiga lub rowowazne kwalifikacje
- Doświadczenie w pracy jest korzystne
Techniczne zrozumienie
- Gotowość do użytku w całych Niemczech
Jeśli posiadasz dodatkowe kwalifikacje takie jak licencja na wózki widłowe teleskopowe lub koparki lub doświadczenie z koparkami kablowymi

Oferujemy
Stawka godzinowa 17 Euro na godzinie
55 godzin - Tygodniowo
Zarobki miesięczne 4100 euro
Niemiecka Umowę o pracę bezpośrednio stała Umowę o pracę
Wybitne projekt budowlane
Pakiet pracowniczy
Zakwaterowanie
Ubezpieczenie
Odzież ochronna do pracy Osóby zainteresowane prosimy o wysłanie CV w języku niemieckim
biuro@logisticservice.eu Zapraszam Do obejrzenia naszej Strony Internetowowej www.logisticservice.eu Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku

  • Logistic Service Recruitment,
    Tomasz Małecki
    Poznańska 30/1
    63-004 Tulce
  • NIP 777-283-40-74
    REGON: 367691267

Email:biuro@logisticservice.eu
t.malecki@logisticservice.eu

Telefon: zadzwoń:
[48] 797 625 861